Ekstraklasa: Na powtórkę z rozrywki nadziei brak

Tylko niepoprawny optymista mógłby sądzić, że skoro trzynasta kolejka naszej Ekstraklasy przyniosła nam tyle wrażeń, to w ten weekend będziemy mogli cieszyć się równie wielkimi emocjami. Co prawda w piłce wszystko jest możliwe, ale powtórzenie tylu dobrych meczów, przy jednoczesnej tak dużej liczbie bramek, zakrawa na niemożliwe. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd

Tylko niepoprawny optymista mógłby sądzić, że skoro trzynasta kolejka naszej Ekstraklasy przyniosła nam tyle wrażeń, to w ten weekend będziemy mogli cieszyć się równie wielkimi emocjami. Co prawda w piłce wszystko jest możliwe, ale powtórzenie tylu dobrych meczów, przy jednoczesnej tak dużej liczbie bramek, zakrawa na niemożliwe.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Czternasta kolejka przynosi nam kilka ciekawych pojedynków, ale zamiast zastanawiać się nad tym, jak będzie wyglądało jej podsumowanie, zerknijmy na start. W piątkowy wieczór będziemy świadkami dwóch pojedynków, pierwszy jak zawsze o 18.00, tym razem w Gliwicach.

Miejscowy Piast podejmie trzecią drużynę ligowej stawki, Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Oba zespoły przystępują do tego spotkania po porażkach w trzynastej kolejce. Przegrane te były jednak zupełnie różne. Piast jeszcze na kilkanaście minut przed końcem spotkania w Gdańsku prowadził z liderem 2:1. Brakło jednak koncentracji i pozwolił Lechii na strzelenie aż dwóch bramek i pożegnał się z nadzieją na zdobycie w tamtym meczu jakichkolwiek punktów.

piast-porazka-laczy-nas-pasja

Termalica uległa Wiśle Kraków 0:2, ale ona była w tamtym meczu ekipą zdecydowanie słabszą. Po serii spotkań bez porażki musiał w końcu przyjść moment, w którym podopieczni Michniewicza zejdą z boiska pokonani. W Niecieczy nie mają jednak powodów to smutku. Ich zespół w dalszym ciągu plasuje się w czubie tabeli, z tylko czterema punktami straty do lidera.

O ile dla gości pozycja w ligowej tabeli i tak jest zadowalająca, na pewno nie aspirują do walki o mistrzostwo kraju, tak kibice Piasta mogą się martwić o pozycję swojej drużyny. Wicemistrzowie kraju zajmują trzeci plac od końca i są jedną z pięciu ekip z taką samą, najniższą ilością punktów. W ogonie Ekstraklasy jest bardzo ciasno i każdy punkt jest na wagę złota, by przypadkiem nie zakończyć października w strefie spadkowej.

Jak się przełamać, to w ekstremalnym momencie. Oby z takiego założenia wychodzili piłkarze Korony Kielce, bo jeśli nie z takim podejściem na murawę wyjdą jej zawodnicy, to możemy być świadkiem kolejnego pogromu z ich udziałem. W poniedziałek zanotowali piątą porażkę z rzędu i przyjęli aż cztery gole od Ruchu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem