Ekipa „mantuu” wygrywa z zespołem „MICHA” w IEM Summer

Faza grupowa IEM Summer dobiega ku końcowi. W niedzielę Evil Geniuses z Michałem "MICHU" Müllerem w składzie przegrało mecz z ekipą Mateusza "mantuu" Wilczewskiego, czyli OG.

Rozgrywki w ramach IEM Summer nabierają coraz większego rozpędu. W niedzielę zakończy się faza grupowa, a w ostatnich meczach ekipy mierzą się o bezpośredni awans do półfinałów lub, tak jak w przypadku meczu Virtus.pro – NiP, o pozostanie w turnieju. Pewne awansu do play-offów były zespoły Polaków – OG oraz Evil Geniuses. Obie formacje zmierzyły się jednak ze sobą o pierwsze miejsce w grupie.

Zobacz również: Mikołaj „mouz” Karolewski na stałe w Pompa Team!

Mecz rozpoczął się od mapy de_dust2 wybranej przez OG. Od samego początku starcie było bardzo wyrównane, a do połowy na tablicy widniało jednopunktowe prowadzenie ekipy Mateusza „mantuu” Wilczewskiego. Jego zespół po zmianie stron prowadził już nawet wynikiem 14:7, jednak wtedy do odrabiania strat rzuciło się EG. Comeback zakończył się powodzeniem po dziewięciu wygranych rundach z rzędu. Porażka na „piaskach” zadziałała na OG jak płachta na byka – na dwóch kolejnych mapach drużyna Michała „MICHU” Müllera zdobyła łącznie 11 punktów, a mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla OG.

Taki rezultat oznacza, że „mantuu” jest już pewny awansu do półfinałów. „MICHU” razem ze swoim EG również wywalczył miejsce w play-offach, jednak amerykańska organizacja zmagania rozpocznie już w ćwierćfinałach.

https://twitter.com/OGcsgo/status/1401548931323019265

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem