Egzotyczny transfer Ariela Borysiuka. Polak zagra w Indiach

Po zakończeniu współpracy z Jagiellonią Białystok Ariel Borysiuk zdecydował się na dość nietypowy ruch. Polski zawodnik niebawem podpisze kontrakt z indyjskim Chennaiyin FC.

Ostatnie lata kariery Ariela Borysiuka nie były tak udane, jak czasy występów w Legii, Queens Park Rangers oraz Kaiserslautern. Cztery poprzednie kampanie spędził w Lechii Gdańsk, Wiśle Płock, Sheriffie Tyraspol, a ostatni rok spędził w Jagielonii Białystok. W żadnym z tych klubów nie zachwycał, a „Jaga” nie zdecydowała się przedłużyć umowy, która wygasała wraz z końcem czerwca.

Zobacz również: Merih Demiral odejdzie z Juventusu i przyspieszy dwa inne transfery

Swoją przygodę z piłką Borysiuk będzie kontynuować poza granicami kraju. Według IFTWC.com, Polak doszedł do porozumienia z Chennaiyin FC występującym w indyjskiej ekstraklasie. Mówi się, że 30-latek podpisze umowę obowiązującą do końca maja 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Chennaiyin w zeszłym sezonie zajęło 8. miejsce w lidze. Jeśli transfer dojdzie do skutku, to Borysiuk będzie pierwszym polskim piłkarzem, który zagra w Indian Super League.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem