Egor „flamie” Vasilyev wraca do gry. Rosjanin zasila 1WIN

Po 8 miesiącach bez gry Egor „flamie” Vasilyev w końcu wraca na serwery CS:GO. Były zawodnik Natus Vincere został zaprezentowany jako nowy nabytek 1WIN.

W kwietniu zeszłego roku Egor „flamie” Vasilyev został przesunięty na ławkę rezerwowych w Na’Vi. Rosjanin bronił barw organizacji przez sześć lat, jednak został zastąpiony przez Valeriiego „b1ta” Vakhovskyiego. We wrześniu został jednak zwolniony z kontraktu i mógł poszukiwać nowego zespołu na własną rękę.

Zobacz również: Maikil „Golden” Selim bliski powrotu do profesjonalnej gry

24-latek został dziś zaprezentowany jako nowy gracz rodzimej drużyny 1WIN. Wybór doświadczonego zawodnika może dziwić, ponieważ aktualnie 1WIN zajmuje dopiero 47. miejsce w rankingu HLTV. „flamie” nie jest jednak jedynym nabytkiem zespołu – podczas ESL Challenger League Season 40 ekipę wspomagać będzie Stanyslav „fostar” Ostashevskyi. Ukrainiec jest aktualnie testowany i jeśli wszystko pójdzie po myśli jego oraz jego kolegów – otrzyma stały angaż.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem