Efekt Mourinho? Portugalczyk pracuje nad pierwszym wielkim transferem!

Jose Mourinho, zatrudniony w środę przez Tottenham Hotspur, oficjalnie wyraził wprawdzie ekscytację nowym wyzwaniem oraz potencjałem drużyny, jednak niezależnie od tego uruchomił już swoje kontakty, by spróbować dokonać pierwszego spektakularnego wzmocnienia. Dobrze poinformowane źródła podają, że nawiązał kontakt ze Zlatanem Ibrahimoviciem.

O kolejnym przystanku w karierze „Ibry” napisano już wszystko. Najbardziej wiarygodne sygnały wskazują, że Szwed po odejściu z LA Galaxy ma ochotę zahaczyć się ponownie we Włoszech, jednak niczego nie ma jeszcze na papierze. Mówi się, że partnerka piłkarza najchętniej przeniosłaby się do Mediolanu – z tego względu na pole position jest Milan.

Zlatan Ibrahimović ma na stole trzy konkretne oferty: z AC Milan, Napoli oraz Zenitu St. Petersburg. Jego agent, Mino Raiola, z inspiracji samego Jose Mourinho, ma jednak podjąć rozmowy również z Tottenhamem.

https://twitter.com/360Sources/status/1197411226218893312?s=20

Każdy menedżer – zwłaszcza pokroju Mino Raioli – uwielbia sytuację, w której może rozgrywać partię pokera, rozglądając się po rynku z przekonaniem, że do jego klienta ustawia się cała kolejka chętnych. Tak jest ze Zlatanem, który w USA pokazał, że wciąż może być wartościowym wzmocnieniem. Pytanie brzmi: „gdzie”, a nie „czy” podpisze kolejną dobrą umowę.

Ibrahimović i Mourinho pozostają w dobrych relacjach i mają o sobie wzajemnie dobre zdanie. Szwedzki napastnik publicznie bronił „The Special One”, gdy ten był zwalniany z Manchesteru United. Twierdził, że „ludzie zazdroszczą Mourinho sukcesów i osobowości” – czyli czegoś na czym on sam ma obsesje. Obaj wydają się ulepieni z podobnej gliny i świetnie to wiedzą.

Zatrudnienie „Mou” w Tottenhamie momentalnie uruchomiło lawinę spekulacji. Najczęściej wśród potencjalnych wzmocnień wymieniani są właśnie Ibrahimović oraz mający problemy z grą w Manchesterze United – Nemanja Matić.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem