Eden Hazard zdradził, ile przytył tuż przed hitowym transferem do Realu. Niepoważne?!

Jesteś piłkarze z absolutnego topu. Twój agent negocjuje transfer wart, kto wie, pewnie ponad 100 milionów euro. Za moment dołączysz do jednego z dwóch, trzech największych klubów na świecie. Ale póki co trwają wakacje. Bawisz się, odpoczywasz, jesz za dwóch. Do nowego klubu trafiasz więc z solidną nadwagą, którą każdy - na czele z mediami - jest w stanie ci wytknąć. Brzmi mało poważnie? To autentyczna historia Edena Hazarda.

Ledwie Real Madryt rozpoczął przygotowania do bieżącego sezonu, a Eden Hazard pojawił się przy Bernabeu, w hiszpańskich mediach zaczęły pojawiać się informacje, że sen Florentino Pereza spędza forma fizyczna, w jakiej na pierwszych treningach pojawił się nowy „galactico”. Mówiło się nawet o siedmiu kilo nadwagi!

Dla piłkarza z topu, mierzącego zaledwie 175 centymetrów, ważącego w szczycie formy około 75 kilo, taki nadbagaż to dramatycznie duża nadwyżka. Prawie 10-procentowy wzrost masy działa po okresie wakacji.

W wywiadzie dla dziennika „AS” Belg szczerze rozprawia się z tematem swojego letniego zaniedbania. Choć zdaje się, że nie widzi w takiej postawie żadnego problemu. Twierdzi, że uporał się z kilogramami w ciągu zaledwie dziesięciu dni przygotowań.

Eden Hazard w wywiadzie dla AS:

Jestem typem, który szybko nabiera kilogramów i szybko je traci, kiedy przyłoży do tego odpowiednią uwagę. Kiedy miałem 18 lat i grałem w Lille, ważyłem 72 kilo. Kiedy z czasem nabrałem masy mięśniowej, doszedłem do 75 . Tego lata osiągnąłem 80, ale później zrzuciłem w ciągu zaledwie 10 dni.

Niezależnie od tego jak szybko Hazard wypracował właściwą formę fizyczną, jego letnie zaniedbanie nie uszło uwadze kibiców i mediów. Były gracz Chelsea jest zresztą z tego znany, że w przerwie od treningów lubi sobie odpuścić.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem