„ec1s” na ławce rezerwowych! „Jamppi” coraz bliżej Team Liquid?

W czwartek Team Liquid poinformowało, że Adam "e1cs" Eccles zostaje przeniesiony na ławkę rezerwowych. Taki bieg spraw to prawdopodobnie przygotowanie pod ogłoszenie transferu Eliasa "Jamppiego" Olkkonena.

Dywizja VALORANT Team Liquid nie rozpoczęła 2021 roku najlepiej. Drużyna nie uzyskała jeszcze awansu na turniej VALORANT Champions Tour 2021 Masters, mimo udziału w dwóch turach kwalifikacji. Kolejne z nich ruszają już we wtorek (2 marca), więc włodarze oraz drużyna zdecydowała się na poważne kroki.

Zobacz również: „Jamppi” blisko podpisania kontraktu z Team Liquid!

Z ekipą pożegnał się dziś Adam „e1cs” Eccles. Jego odejście nie powinno nikogo dziwić – o roszadach kadrowych w Liquid mówiło się już od dłuższego czasu. Oficjalna informacja pojawiła się w czwartek, a swoje odejście skomentował sam Eccles.

To koniec tej przygody, będę tęsknić za grą z chłopakami! Pojawiliśmy się znikąd, a skończyliśmy reprezentując najlepszą organizację na świecie i mogę być z tego dumny. Życzę im wszystkiego najlepszego i będę im kibicował bez względu na wszystko – pisze na swoim Twitterze.

Taki ruch jest najprawdopodobniej spowodowany chęcią podpisania kontraktu z Eliasem „Jamppim” Olkkonenem. Według plotek Fin trenuje z zespołem już od jakiegoś czasu, a jego prezentacja w nowych barwach to kwestia kilku dni.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem