EA Sports potwierdziło cztery nowe Ikony w FIFA 22!

Swoją premierę niebawem będzie miała najnowsza odsłona gry FIFA, a EA Sports zdradza coraz więcej szczegółów na temat swojej produkcji. Wiemy już, że w FUT znajdą się aż cztery nowe karty Ikon.

Już za niespełna dwa tygodnie posiadacze Edycji Ultimate będą mogli cieszyć się najnowszą odsłoną gry z serii FIFA. EA Sports powoli odkrywa nowości, które przygotowali na tegoroczną produkcję. Wiemy już, że w grze znajdzie się między innymi Jerzy Dudek, który otrzyma kartę z nowej serii FUT Club Heroes. To jednak nie koniec starych-nowych twarzy w produkcji „Elektroników”.

Zobacz również: Karta „FUT Club Heroes” Jerzego Dudka zaprezentowana!

Kanadyjskie studio potwierdziło, że w grze zobaczymy cztery nowe Ikony. Karty w FIFA Ultimate Team otrzymają takie legendy jak Wayne Rooney, Robin van Persie, Iker Casillas oraz Cafu. Kanadyjczycy potwierdzili trzy ostatnie nazwiska, jednak w opis kart wkradł się błąd, w którym mówią również o byłym zawodniku Manchesteru United i Evertonu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem