E-sport: MSI 2017 w Leauge of Legends już w ten weekend!

19. kwietnia odbyło się losowanie uczestników tegorocznej edycji turnieju Mid-Season Invitational, który rozpoczyna się w piątek, 28. kwietnia. Rozgrywki podzielono na 3 oddzielne etapy – fazę Play-In (na której skupimy się w tym artykule), fazę grupową oraz drabinkę pucharową. W fazie grupowej miejsca zapewnione mają już drużyny reprezentujące trzy regiony, które najlepiej spisały się w

19. kwietnia odbyło się losowanie uczestników tegorocznej edycji turnieju Mid-Season Invitational, który rozpoczyna się w piątek, 28. kwietnia.

Rozgrywki podzielono na 3 oddzielne etapy – fazę Play-In (na której skupimy się w tym artykule), fazę grupową oraz drabinkę pucharową. W fazie grupowej miejsca zapewnione mają już drużyny reprezentujące trzy regiony, które najlepiej spisały się w przeszłości: Korea Południowa (LCK), Chiny (LPL) oraz Europa (LCS EU). Pozostałe drużyny o swoje miejsce w grupach będą musiały zawalczyć.

PLAY-IN

W pierwszej rundzie fazy Play-In która rozpoczyna się 28. kwietnia zobaczymy 8 drużyn, które zostały rozlosowane do walki w dwóch grupach A oraz B. Starcia wewnątrz grup w formacie BO1 (zwycięzca 1 meczu) wyłonią drużyny, które awansują do drugiej rundy rozgrywek Play-In. Poniżej grafika przedstawiająca rozstawienie drużyn w grupach.

GRUPA A
RED CANIDS (CBLOL)
DIRE WOLVES (OPL)
DO USTALENIA (TCL / FINAŁY ODBĘDĄ SIĘ 22 KWIETNIA)
RAMPAGE (LJL)

GRUPA B
VIRTUS.PRO (LCL)
LYON GAMING (LLN)
GIGABYTE MARINES (GPL)
ISURUS GAMING (CLS)

W kolejnej rundzie rozgrywek Play-In na zwycięzców grup czekać będą już najlepsze drużyny z Ameryki Północnej (NA LCS) oraz regionu Tajwanu, Hong Kongu i Makau (LMS). Brak konieczności udziału tych regionów w pierwszej wynika z osiągnięć w poprzednich latach.

Podsumowując, w fazie grupowej zobaczymy zatem aż 6 najlepszych zespołów z całego świata. Reprezentantów Chin, Korei i Europy (po automatycznym awansie), dwóch zwycięzców drugiej rundy Play-In oraz jednego, najlepszego z przegranych, z rundy trzeciej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem