Dziwne zachowanie Joao Felixa po bramce. Krzyczał do kolegi z Atletico: „zamknij, k…”

Atletico Madryt utrzymało przewagę w tabeli La Liga, zwyciężając na wyjeździe Villarreal 2:0. Uwagę dziennikarzy zwrócił Joao Felix, który bezpośrednio po strzelonym golu skierował się w stronę Renana Lodiego z palcem przytkniętym do ust, a następnie wykrzyczał wulgarną komendę.

W pierwszej chwili trudno było dociec, czego dotyczy niespodziewane zachowanie młodego Portugalczyka. Uciszał puste trybuny? Skąd taka nerwowa reakcja? Atletico prowadziło w tym momencie z Villarreal 2:0, po tym jak wynik otworzył Alfonso Pedraza, a w 69. minucie gospodarzy ostatecznie dobił właśnie Joao Felix. O zachowanie swojego piłkarza na konferencji prasowej zapytany został nawet Diego Simeone i pochwalił jego „sportową złość”. – Uwielbiam, kiedy zawodnicy się buntują. Lubię graczy, którzy są dumni. O szczegóły świętowania tej bramki musicie jednak zapytać Joao – odparł „Cholo”.

Dziennikarze szybko połączyli kropki. Choć pierwsze podejrzenia padły na Simeone, Joao Felix uciszał Renana Lodiego i to właśnie do kolegi z zespołu skierowane były słowa „zamknij, k…, ryj!”.

Wersję hiszpańskiej prasy bardzo szybko potwierdził zresztą sam Lodi, który po meczu na Instagramie opublikował zdjęcie Joao Felixa wraz z podpisem: „Nie złość się, bracie. Jesteśmy razem”. Okazuje się, że młodej gwieździe Atletico nie spodobało się sposób, w jaki piłkarz Atletico motywował go do lepszej gry. Gdy Felix wchodził na boisko z ławki, nawoływał go, by włożył nowe baterie i zagrał na odpowiednim poziomie. W domyśle: wreszcie zagrał na poziomie, jakiego się od niego oczekuje.

Skala oczekiwań wobec wartego 123 miliony euro transfery Atleti musiała mocno w nim siedzieć, że po golu dał jej upust właśnie w ten sposób. Joao Felix zdobył wczoraj pierwszą bramkę od 24 stycznia. W całym sezonie ma na koncie 7 trafień i 5 asyst.

Świetny mecz Polaka w Rosji! Przebił wyczyn Krychowiaka

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem