Dywizja CS:GO w Izako Boars z nowymi kontraktami!

W ostatnim czasie kilku zawodników pożegnało się z Izako Boars. Tym razem nie czas na pożegnania - organizacja ogłosiła, że pozostali zawodnicy przedłużają swoje kontrakty.

Drużyna Piotra „Izaka” Skowyrskiego jest w trakcie przebudowy. W ostatnim czasie drużynę opuściło dwóch zawodników – Piotr „avis” Świerzyna oraz Konrad „EXUS” Jeńczeń. W niedzielę organizacja ogłosiła, że w przyszłym sezonie w drużynie pozostanie trzon zespołu oraz trener. Swoje kontrakty przedłużyli Mateusz „TOAO” Zawistowski, Hubert „Szejn” Światły, Kamil „siuhy” Szkaradek oraz Bartosz „Hyper” Wolny.

Zobacz również: BLAST Premier Global Final 2020 – wszystko co musisz wiedzieć! ZESPOŁY, FORMAT, NAGRODY, PREMIE, GDZIE OGLĄDAĆ?

Zawistowski dołączył do „Dzików” w październiku 2019 roku, a dwóch pozostałych zawodników reprezentuje iBoars od marca 2020. Najstarszy stażem jest trener drużyny, który sprawuje nad nią pieczę od października 2018 rok. Pewne jest więc, że przedłużenie kontraktów jest równoznaczne z budowaniem drużyny wokół weteranów. Według plotek bliski powrotu do Izako Boars jest Daniel „STOMP” Płomiński. Drużynę uzupełnić ma Michał „mono” Gabszewicz.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem