Dyrektor klubu Serie A się wygadał i zdradził plany Realu. Kupują pomocnika za 70 milionów!

Do co najmniej niecodziennej sytuacji doszło w piątkowe popołudnie w czasie konferencji prasowej zorganizowanej przez Fiorentinę. Dyrektor sportowy włoskiego klubu, przy okazji pytania o jeden z niedoszłych transferów, wyjawił konkretne plany zakupowe Realu Madryt.

Mowa o Bruno Fernandesie, 24-letnim pomocniku Sportingu Lizbona. Kilka tygodni temu mocno spekulowano, że Portugalczyk może być następcą Paula Pogby w Manchesterze United. Na początku sierpnia pojawiły się wprawdzie również informacje o zainteresowaniu Królewskich, ale im bliżej końca letniego okienka, tym bardziej prawdopodobne wydawało się, że Real nie zamierza wydawać już ani grosza poza dotychczasowe 300 milionów. I oto dziś gruchnęła wiadomość…

Bruno Fernandes jeszcze tego lata ma zostać sprzedany do Realy za 70 milionów euro.

Ktoś powie – spekulacje i plotki. No niekoniecznie. Zdaje się, że informację o planowanym transferze tym razem sprzedał sam dyrektor sportowy Fiorentiny – Daniele Prade. Jak do tego doszło? Otóż działacz z Florencji został zapytany przez dziennikarzy o 22-letniego Brazylijczyka ze Sportingu – Rafinhę. Prade odparł na to, że transfer jest raczej nierealny, ponieważ klub z Lizbony na dniach odda Bruno Fernandesa do Realu Madryt i tym samym kończy wyprzedaż w bieżącym okienku.

Dziennikarze z Portugalii oraz Hiszpanii zdążyli już podążyć tym tropem i potwierdzili, że temat jest w toku. Florentino Perez omawiał wart 70 milionów euro transfer z portugalskim agentem Jorge Mendesem.

Bruno Fernandes to jedno z najgorętszych nazwisk na portugalskim rynku. Kreatywny pomocnk, który w minionym sezonie był w stanie zdobyć 20 goli i dołożyć do tego 13 asyst w samych rozgrywkach ligowych. Nie ulegało wątpliwości, że za moment stanie się bohaterem głośnego transferu. Sporting cenę 70 milionów euro uznawał ponoć za niepodlegającą negocjacjom – z tego powodu nie doszedł do porozumienia choćby z Tottenhamem.

Dziś wszystko wskazuje na to, że Portugalczyk stanie się odpowiedzią Realu na niemożność sprowadzenia Paula Pogby.

Bonus do 1500PLN na start
Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.