Dyrektor klubu Serie A się wygadał i zdradził plany Realu. Kupują pomocnika za 70 milionów!

Do co najmniej niecodziennej sytuacji doszło w piątkowe popołudnie w czasie konferencji prasowej zorganizowanej przez Fiorentinę. Dyrektor sportowy włoskiego klubu, przy okazji pytania o jeden z niedoszłych transferów, wyjawił konkretne plany zakupowe Realu Madryt.

Mowa o Bruno Fernandesie, 24-letnim pomocniku Sportingu Lizbona. Kilka tygodni temu mocno spekulowano, że Portugalczyk może być następcą Paula Pogby w Manchesterze United. Na początku sierpnia pojawiły się wprawdzie również informacje o zainteresowaniu Królewskich, ale im bliżej końca letniego okienka, tym bardziej prawdopodobne wydawało się, że Real nie zamierza wydawać już ani grosza poza dotychczasowe 300 milionów. I oto dziś gruchnęła wiadomość…

Bruno Fernandes jeszcze tego lata ma zostać sprzedany do Realy za 70 milionów euro.

Ktoś powie – spekulacje i plotki. No niekoniecznie. Zdaje się, że informację o planowanym transferze tym razem sprzedał sam dyrektor sportowy Fiorentiny – Daniele Prade. Jak do tego doszło? Otóż działacz z Florencji został zapytany przez dziennikarzy o 22-letniego Brazylijczyka ze Sportingu – Rafinhę. Prade odparł na to, że transfer jest raczej nierealny, ponieważ klub z Lizbony na dniach odda Bruno Fernandesa do Realu Madryt i tym samym kończy wyprzedaż w bieżącym okienku.

https://twitter.com/Squawka/status/1167492175396925440?s=20

Dziennikarze z Portugalii oraz Hiszpanii zdążyli już podążyć tym tropem i potwierdzili, że temat jest w toku. Florentino Perez omawiał wart 70 milionów euro transfer z portugalskim agentem Jorge Mendesem.

Bruno Fernandes to jedno z najgorętszych nazwisk na portugalskim rynku. Kreatywny pomocnk, który w minionym sezonie był w stanie zdobyć 20 goli i dołożyć do tego 13 asyst w samych rozgrywkach ligowych. Nie ulegało wątpliwości, że za moment stanie się bohaterem głośnego transferu. Sporting cenę 70 milionów euro uznawał ponoć za niepodlegającą negocjacjom – z tego powodu nie doszedł do porozumienia choćby z Tottenhamem.

Dziś wszystko wskazuje na to, że Portugalczyk stanie się odpowiedzią Realu na niemożność sprowadzenia Paula Pogby.

Płacisz tylko 1/2 podatku
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.