Dylemat Youriego Tielemansa. Nowa umowa czy wielki transfer?

Przed Yourim Tielemansem nie lada zagwozdka. Według Fabrizio Romano niebawem Leicester City przedstawi Belgowi propozycję nowego kontarktu, jednak sam piłkarz zastanawia się nad opuszczeniem King Power Stadium.

Youri Tielemans już jakiś czas temu wyrósł na kluczową postać w zespole Leicester City. Belg był uważany za wielki talent jeszcze za czasów gry w Anderlechcie, jednak przed transferem do Premier League zdecydował się na przenosiny do Monaco. 24-latek do ekipy „Lisów” trafił dwa lata temu i sukcesywnie wzmacniał swoją pozycję w drużynie. Nic zatem dziwnego, że zarząd Leicester chciałby przedłużyć współpracę ze swoim piłkarzem.

Zobacz również: Jedyny transfer Realu w tym oknie? Za 150 milionów! – zapowiada znany dziennikarz

Fabrizio Romano poinformował, że włodarze klubu z King Power Stadium planują przedstawić Tielemansowi ofertę przedłużenia obecnej umowy. Jego kontrakt wygasa w czerwcu 2023 roku, więc nie musi się  spieszyć z podejmowaniem decyzji. Według ostatnich doniesień kluby z tak zwanego „top six” angielskiej Premier League pytały już o ewentualny transfer belgijskiego zawodnika. Najbardziej zainteresowany zakupem środkowego pomocnika jest Manchester United oraz Liverpool. Bardziej zdeterminowany jest jednak zespół „The Reds”, który wciąż szuka następcy Georginio Wijnalduma. Sam Belg jest zainteresowany przenosinami na Anfield Road. Liverpool jest przygotowany na wydatek rzędu 55 milionów funtów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem