„Dycha” i „hades” z awansem do kolejnej rundy play-offów EPL

Kolejne zwycięstwo w ESL Pro League na koncie ENCE. Ekipa "Dychy" i "hadesa" wygrała z rosyjskim ForZe wynikiem 2:0 i awansowała do ćwierćfinałów turnieju.

We wtorek rozpoczęły się play-offy 14. sezonu ESL Pro League. Udział w fazie pucharowej bierze trzech Polaków – Mateusz „mantuu” Wilczewski z OG oraz Paweł „dycha” Dycha” i Olek „hades” Miskiewicz z ENCE. Duet z fińskiej organizacji swój pierwszy mecz rozgrywał w środę, a ich przeciwnikiem było forZe.

Zobacz również: Marcelo „coldzera” David może trafić do Complexity!

Spotkanie rozpoczęło się na mapie de_nuke, która była wyborem ENCE. Już w pierwszej części ekipa Polaków dominowała rywali i wywalczyła pięciopunktową przewagę. Prowadzenia nie oddali do samego końca, a co więcej, po stronie broniącej nie pozwolili rywalom na zdobycie ani jednego oczka. Po chwili przenieśliśmy się na de_mirage. Pierwsza połowa popularnego „Mirka” była bliźniaczo podobna do poprzedniej mapy – ENCE kontrolowało przebieg starcia i stronę zmieniali z 7 punktami zaliczki. Rosjanie próbowali wrócić do spotkania, jednak przewaga była zbyt duża, a Mirage skończył się wynikiem 16:11.

Forze żegna się więc z turniejem, a „hades” i spółka grają dalej. Ich kolejny mecz zaplanowany jest na piątek, a przeciwnikiem będzie legendarne Natus Vincere z „s1mple’m” w składzie.

https://twitter.com/ENCE/status/1435633271740764166

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem