Dwóch zawodników Team Spirit odesłanych na kwarantannę

Kolejna ekipa występująca na IEM Cologne dotknięta problemami z powodu koronawirusa. Dwóch zawodników Team Spirit zostało bowiem odesłanych na kwarantannę z powodu kontaktu z osobą zakażoną COVID-19.

Jeszcze przed startem Intel Extreme Masters Cologne 2021 Heroic zostało odesłane na przymusową kwarantannę. Powodem takiej decyzji niemieckich służb był pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa jednego z zawodników. Badanie zostało ponowione i okazało się, że wcześniejszy test dał wynik fałszywie pozytywny, a Duńczyków zwolniono z izolacji. Ekipa „cadiaNa” nie jest jednak jedyną, która borykała się z tego typu problemem.

Zobacz również: Heroic zwolnione z kwarantanny! Duńczycy zagrają w studio IEM Cologne

Organizator rozgrywek, czyli ESL, poinformował o przymusowej kwarantannie dwóch zawodników Team Spirit. Mowa o Borisie „⁠magixxie⁠” Vorobievie i Abdulu „⁠degsterze⁠” Gasanovie. Obaj panowie podczas podróży do Niemiec mieli kontakt z osobą zakażoną COVID-19, co poskutkowało wysłaniem zawodników na izolację. Co ciekawe – rosyjska formacja odpadła już z rozgrywek IEM Cologne, więc „degster” i „magixx” będą musieli zostać w Kolonii. Ich kwarantanna została przedłużona do 19 lipca. Pozostała część zespołu będzie mogła bez problemu wrócić do kraju.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem