Dwóch zawodników PGE Turowa wypożyczonych do Izako Boars

Izako Boars działa bardzo szybko. Dzień po ogłoszeniu zakończenia współpracy z "Enzo" i "TOAO" ekipa "Dzików" wypożyczyła w ich miejsce dwóch zawodników PGE Turowa Zgorzelec.

Wczoraj Izako Boars dość niespodziewanie poinformowało o zmianach, które zajdą w ich dywizji CS:GO. Z zespołem pożegnał się wcześniej łączony z odejściem Mateusz „TOAO” Zawistowski oraz Karol „Enzo” Lasota, który do drużyny dołączył zaledwie trzy miesiące temu. Panowie wspomogą zespół w Polskiej Lidze Esportowej i Malta Vibes, jednak w pozostałych rozgrywkach muszą radzić sobie bez nich.

Zobacz również: Komplet zwycięstw polskich ekip w 2. dniu play-offów ESEA Premier

Nic zatem dziwnego, że „Dziki” chciały jak najszybciej uzupełnić skład. Po zaledwie jednym dniu „Watahę” wzmocniło dwóch zawodników PGE Turowa Zgorzelec – Karol „repo” Cybulski oraz Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz. „Tury” nie zasilą jednak iBoars na stałe, obaj zostali bowiem zaledwie wypożyczeni do 28 października – w dodatku tylko na rozgrywki międzynarodowe. Dla „repo” będzie to powrót do organizacji, którą reprezentował już w 2017 roku. Nie wiemy, czy „Dziki” planują wykup Cybulskiego i Węgrzynkiewicza.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem