Dwóch polskich analityków i jeden trener z kontraktami w lidze niemieckiej!

Nie tylko polscy zawodnicy, ale również szkoleniowcy podbijają zagraniczne ligi. Aż trzech polskich trenerów i analityków dołączyło do sztabów szkoleniowych zespołów z niemieckiej Prime League.

W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy oficjalne informacje o angażu Pawła „Czekolada” Szczepanika w mousesports oraz Artura „Zwyroo” Trojana w Schalke 04 Evolution. W niemieckiej ekstraklasie, a dokładniej w barwach BIG, zagra również Dawid „Melonik” Ślęczka. To jednak nie koniec polskich akcentów za naszą zachodnią granicą.

Zobacz również: „Cinkrof” ma nowego kolegę -„Cabochard” toplanerem Karimine Corp!

Aż trzech trenerów z Polski podpisało kontrakty z niemieckimi zespołami. Michał „⁠Marin1” Baranowski po udanej przygodzie z K1CK Neosurf został analitykiem GamerLegion, a Damian „⁠Arces” Osuch dzięki świetnym wynikom w wiosennym splicie wraz z SAIM SE SuppUp związał się z PENTA 1860. Ostatnim z „biało-czerwonych” został Jakub „⁠Bezum” Iwanicki, który widnieje w bazie kontraktów jako trener mousesports, czyli zespołu „Czekolada”.

Pierwsze spotkania ligi niemieckiej odbędą się jeszcze dziś. Trzy najlepsze drużyny uzyskają awans na letnią edycję EU Masters. Już we wtorek zobaczymy starcie polskich analityków (GamerLegion vs. PENTA 1860) oraz midlanerów (mousesports vs. S04).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem