Dwóch Polaków zasila szeregi Solary!

Francuskie Solary zaprezentowało skład na kolejny sezon ligi francuskiej. Barwy organizacji reprezentować będzie aż dwóch Polaków!

Nie od dziś francuskie organizacje z dywizjami League of Legends lubują się w nawiązywaniu współpracy z Polakami. Polskie kolonie utworzyły się między innymi w Team BDS i Misfits, jednak w przyszłym sezonie naszych rodaków obserwować będziemy mogli w innym zespole, a konkretnie w Solary.

Zobacz również: Woolite z transferem do nowopowstałego NORD!

Wszystko przez fakt, iż wspomniany klub zaprezentował swój nowy skład, w którym zagra dwóch zawodników z Polski. Na górnej alei zagra Dawid „Melonik” Ślęczka, a w rolę junglera ekipy wcieli się Lucjan „Shlatan” Ahmad. Do zmian doszło również na innych pozycjach – jedynym graczem, którego nie dotknęły ruchy kadrowe jest wspierający, Pierre „Steeelback” Medjaldi. Skład uzupełnią Belan „TakeSet” Ahour i Pengcheng „Peng” Shen.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem