Dwóch kibiców wbiegło na boisko po meczu Polski z Rosją

Gdzie była ochrona? Takie pytanie mogli zadać sobie organizatorzy meczu towarzyskiego z reprezentacją Rosji na stadionie we Wrocławiu, po którym na murawę wtargnęło dwóch kibiców biało-czerwonych, podbiegając do reprezentantów Polski.

Media określają tę sytuację skandalem, biorąc pod uwagę obostrzenia epidemiologiczne i krótki czas do rozpoczęcia mistrzostw Europy. Pozytywny wynik testu jednego z reprezentantów może skutkować jego absencją – nic więc dziwnego, że sytuację, w której kibic wkracza na murawę uznano za podwójnie złą, bo mogącą osłabić zespół biało-czerwonych na mistrzostwach. Piłkarze jednak rozdają autografy choćby w Opalenicy, więc w te dywagacje nie chcielibyśmy wchodzić głębiej, zaznaczając jedynie, że miejsce piłkarzy jest na boisku, a kibiców – na trybunach. Być może nic się nie stało, ale co gdyby każdy wpadł na pomysł wzięcia autografów od reprezentantów Polski po meczu?

Wtargnięcie dwóch kibiców po meczu Polski z Rosją na murawę stadionu:

za: meczyki.pl

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem