Dwóch Francuzów zdecydowało się na zmianę reprezentacji!

Kolejni Francuzi decydują się na zmianę reprezentacji ze względu na brak powołań do zespołu "Trójkolorowych". Tym razem na taki ruch zdecydowali się Houssem Aouar i Rayan Aït-Nouri.

Zmiana reprezentacji przez zawodników z francuskim paszportem to nic nowego. Wielu z nich ma afrykańskie korzenie i staranie się o paszport z kraju rodziców nie jest trudne – szczególnie w sytuacji, w której byliby znacznym wzmocnieniem dla piłkarskiej reprezentacji. Z takiego „przywileju” w ostatnim czasie skorzystało dwóch piłkarzy, którzy występowali w młodzieżowych zespołach „Les Bleus”.

Zobacz również: Didier Deschamps z nowym kontraktem! [OFICJALNIE]

Obaj zawodnicy już niebawem będą reprezentować barwy Algierii, a mowa o Houssemie Aouarze oraz Rayanie Aït-Nourim. Ten pierwszy swego czasu był rozpatrywany w kontekście transferu do wielkiego klubu, jednak został on w Olympique Lyon i delikatnie spuścił z tonu. Na swoim koncie ma nawet debiut w dorosłej reprezentacji Francji, jednak jedynie w meczu towarzyskim z Ukrainą, co umożliwia mu zmianę. Aït-Nouri to zawodnik Wolverhampton, który występował w drużynie U-21 i nie doczekał się powołania do seniorskiej „repki”. Algierski związek od miesięcy prowadził rozmowy w sprawie tych zawodników i finalnie dopiął swego.

Okazuje się, że to jednak nie koniec, gdyż nad reprezentowaniem barw Algierii zastanawia się również Amine Gouiri ze Stade Rennais.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem