Dwóch angielskich gigantów zainteresowanych Jude Bellinghamem

Angielska czołówka nie jest ślepa na wysoką dyspozycję Jude Bellinghama z Borussii Dortmund. Według informacji "Bilda" w wyścigu o podpis nastolatka na ten moment udział bierze Liverpool oraz Manchester City.

Od czasu transferu z Birmingham za 23 miliony euro Jude Bellingham praktycznie z miejsca stał się kluczowym zawodnikiem Borussii Dortmund. Od początku tego sezonu Anglik zagrał w 4 spotkaniach i zanotował w nich bramkę oraz 2 asysty. Świetna dyspozycja nastoletniego pomocnika nie umknęła uwadze jego rodzimych klubów z czołówki Premier League.

Zobacz również: Kuriozalne zachowanie Krychowiaka. Tak wyleciał z boiska w meczu z Rostowem!

Według informacji „Bilda” o ewentualny transfer Bellinghama pierwszy zapytał Liverpool, a później odezwał się Manchester City. Oba kluby widzą w zawodniku wzmocnienie swojej linii pomocy i chcą działać szybko, aby uprzedzić konkurencję. Wycena BVB jest na ten moment bardzo wysoka – dortmundczycy nie chcą oddać swojego piłkarza za mniej niż 100 milionów euro. Transakcja wygląda na dość skomplikowaną i ciężko uwierzyć, że dojdzie do skutku zimą.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem