Dwie ekipy pewne udziału w play-offach 6. sezonu Ultraligi

Sezon regularny 6. edycji Ultraligi zmierza ku końcowi. Na ten moment dwie formacje są pewne udziału w fazie play-off i są nimi AGO Rogue oraz Team ESCA Gaming.

Do końca fazy zasadniczej 6. sezonu Ultraligi pozostały zaledwie dwa tygodnie. Oznacza to, że każdy zespół czekają już tylko cztery spotkania. W 5. serii gier aż trzy drużyny zakończyły tydzień z bilansem 2-0 – mowa o Illuminar Gaming, Team ESCA Gaming oraz AGO Rogue. Kolejny tydzień bez zwycięstwa zanotowało za to devils.one.

Zobacz również: Eric „Licorice” Ritchie sprzedany do Golden Guardians!

Dzięki dwóm wygranym zarówno ESCA jak i AGO Rogue zagwarantowały sobie udział w play-offach, co oznacza, że na pewno powalczą o tytuł i wyjazd na EU Masters. Matematyczne szanse na awans do fazy pucharowej mają wszystkie pozostałe drużyny, nawet szorujące po dnie tabeli DV1. Scenariusz, w którym „Diabły” uzyskują awans jest jednak bardzo mało prawdopodobny. Drużyna „Ejsnera” musiałaby bowiem wygrać wszystkie pozostałe spotkania i liczyć na ogrom szczęścia w wynikach pozostałych ekip. Wszystko zacznie wyjaśniać się w przyszłym tygodniu, a ostatnią kolejkę spotkań zaplanowano jest na środę, 21 lipca.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem