Reprezentanci Polski zagrali… w filmie Vegi! Zwiastun zapowiada fajerwerki (video)

Reżyser Patryk Vega, po głośnej premierze "Polityki", pracuje nad kolejnym filmem, który może odbić się echem i wywołać skrajne emocje publiki. W produkcji zatytułowanej "Bad Boy" kontrowersyjny twórca ma zamiar skonfrontować się z tematem patologii w świecie futbolu. Wystąpią w niej między innymi reprezentanci Polski - Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.

W środowisku piłkarskim do tej pory było słychać raczej sceptyczne opinie na temat pomysłu Vegi. Fakt, że zabiera się za „pokazywanie rzeczywistości polskiego futbolu” nie wzbudza zachwytu, bo pojawia się obawa, że podejdzie do tego tematu dość tendencyjnie i sensacyjnie. Trudno spodziewać się dobrej i pozytywnej promocji futbolu, zwłaszcza gdy reżyser zapowiedział już próbę rozprawienia się między innymi z tematyką korupcji oraz kibolstwa.

Właśnie w tym tonie o planowanej premierze wypowiadał się w programie „Prawda Futbolu” prezes PZPN Zbigniew Boniek. Jakkolwiek dodając, że nie zna planów Patryka Vegi, ani nie widział scenariusza, którym się będzie kierował.

W sieci właśnie pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź filmu, w którym wystąpią między innymi obecny reprezentant Polski Kamil Grosicki oraz były kadrowicz Sławomir Peszko. W skrócie: jest grubo!

https://www.instagram.com/p/B6P5x0DggtO/?utm_source=ig_embed

W krótkiej zapowiedzi mamy… wszystko, czego się mogliśmy spodziewać. I jeszcze więcej. Piłkarza trafionego przedmiotem rzucanym z trybun, wulgaryzmy, pirotechnikę, krew, element miłosny, samochodowy pościg, awanturę pseudokibiców.

Czy to dobra synteza rzeczywistości polskiego futbolu? Będziemy oceniać po obejrzeniu całości. Na podstawie trailera: będą fajerwerki godne Grosickiego i Peszki, którzy podobnie jak Patryk Vega: często robią w rozrywce.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem