Dwa wielkie nazwiska na liście ewentualnych następców Czerczesowa

Rosyjskie media informują o dwóch potencjalnych kandydatach na stanowisko selekcjonera reprezentacji Rosji. Wśród nich wymienia się między innymi... Andre Villasa-Boasa oraz Joachima Löwa!

Tegoroczne mistrzostwa Europy nie były dla Rosjan udane. „Sborna” wygrała zaledwie jeden mecz (przeciwko Finlandii) i strzeliła tylko dwie bramki, tracąc przy tym aż osiem. Tym samym Rosja zajęła ostatnie miejsce w grupie ni nie awansowała do fazy pucharowej. Pokłosiem słabych wyników było zwolnienie selekcjonera – Stanisława Czerczesowa. Były trener Legii Warszawa pracował na stanowisku przez blisko pięć lat.

Zobacz również: Konflikt na linii Lazio – Luis Alberto? Zawodnik grozi odejściem z klubu!

Zaraz po odejściu Czerczesowa rozpoczęły się spekulacje o ewentualnym następcy. Wśród kandydatów wymienia się między innymi Vladimira Petkovicia (selekcjoner Szwajcarii), Domenico Tedesco czy Stefana Kuntza (selekcjoner Niemiec U-21). Portal sport-express.ru dotarł jednak do informacji, które mówią o zainteresowaniu „Sbornej” dwoma wielkimi nazwiskami. Mowa o Joachime Löwie oraz Andre Villasu-Boasie. Obaj panowie nie są związani żadnymi umowami, więc ewentualne negocjacje nie byłyby problemem. Pytanie jest jednak inne – czy któryś z nich będzie chciał przejąć reprezentację Rosji? Tego dowiemy się najprawdopodobniej w najbliższych tygodniach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem