Dwa błędy Kamila Grabary w Pucharze Danii! Porażka w ważnym meczu

Przygoda Kamila Grabary z duńskim Aarhus to niemała sinusoida. Mieszanka bardzo udanych występów, powodujących, że Polak znajduje się w czubie rankingów dotyczących ligowych bramkarzy, z błędami, po których jego drużyna traci punkty. Tak było właśnie w pucharowym spotkaniu z Randers.

Kibice Aarhus zorganizowali protest przed czwartkowym spotkaniem półfinału Pucharu Danii, domagając się od lokalnych władz otwarcia stadionów dla widzów. Na jednym ze zdjęć widzimy Kamila Grabarę paradującego z odpaloną racą, przejętą od jednego z kibiców. I jak się okazuje, w samym meczu jego forma była również nieco wybuchowa. Aarhus przegrało z Randers 0:2. W pierwszej połowie polski bramkarz popisał się kilkoma dobrymi interwencjami. Sparował mocny strzał z dystansu, wygrał pojedynek „jeden na jeden”. Miał co robić, między słupkami. Niestety w ostatnich 25 minutach spotkania zepsuł dobre wrażenie, jakie można było mieć po jego występie. Finalnie trzeba go uznać jednym z głównych winowajców porażki.

https://twitter.com/ultramaniatics_/status/1380227951489384450?s=21

Grabara źle ocenił lot piłki przy pierwszym golu dla Randers. Wyszedł do dośrodkowania, ale nie zdołał go przeciąć. W końcówce sfaulował także rywala, za co sędzia podyktował rzut karny.

W skrócie, dwie interwencje, które mocno rzutują na wynik i trudno usprawiedliwić za nie Grabarę. Poniżej możecie obejrzeć kilkuminutowy skrót z tego spotkania:

Przypomnijmy, że Kamil wciąż jest wypożyczony do ligi duńskiej z Liverpoolu. Angielscy kibice wciąż śledzą jego poczynania, ale coraz trudniej wyobrazić nam sobie, że przy gigantycznej konkurencji w LFC Polak będzie jeszcze w stanie tam zaistnieć. Po zakończeniu sezonu najpewniej należy spodziewać się kolejnych decyzji w sprawie jego dalszej kariery.

Świetny moment Kamila Grabary. Może wyrównać rekord ligi duńskiej!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem