Duży kurs na zwycięstwo Wisły z liderem

W poprzednim meczu wyjazdowym z liderem Ekstraklasy, którym wówczas był Górnik Zabrze, udało się Wiśle Kraków urwać punkty faworytowi. Tym razem będzie podobnie? Przedstawiamy kursy na spotkanie z Rakowem Częstochowa, które przygotował sponsor klubu, LV BET.

Po dwóch efektownych zwycięstwach z rzędu kibice z Reymonta mieli duże nadzieje na trzeci triumf, który pozwoliłby pełnoprawnie nazwać ostatnie spotkania „Białej Gwiazdy” passą zwycięstw. Tak się jednak nie stało, ale zespół Artura Skowronka na pewno nie zamierza złożyć broni.

– Mecz z Lechią mógł potoczyć się inaczej. Nie mamy wpływu na to, co się wydarzyło, ale na to, co przed nami. Widzę mankamenty, rzeczy, które trzeba poprawiać i jesteśmy tego świadomi. Wierzę, że te dziewięć dni odpowiednio wykorzystamy, żeby jak najlepiej wyglądać w meczu z Rakowem – mówił po ostatnim ligowym meczu trener wiślaków.

Wisła strzeli bramkę z Rakowem – kurs LV BET: 1.40

Rywalem „Białej Gwiazdy” będzie zespół, który w tym sezonie Ekstraklasy przegrał tylko jedno spotkanie – na inaugurację, z Legią Warszawa. Nieco pechowo, bo mistrzowie Polski bramkę na wagę trzech punktów zdobyli pięć minut przed końcem spotkania. Od tamtej pory zespół Marka Papszuna idzie jak burza – wygrał sześć razy i tylko raz zremisował. Wisła Kraków będzie trzecim zespołem, który urwie częstochowianom punkty?

Wisła nie przegra z Rakowem (X2) – kurs LV BET: 2.13

Ostatnie dwa spotkania obu drużyn rozgrywane były w bardzo krótkim odstępie czasowym. Zaledwie dziesięć dni dzieliło czerwcowe pojedynki Rakowa z Wisłą, które były rozgrywane najpierw w ramach sezonu zasadniczego, a później rundy finałowej. W obu padło wiele bramek – przy Reymonta pięć, a Wisła zwyciężyła 3:2, zaś w Bełchatowie – cztery. Teraz również będziemy świadkami strzelaniny z obu stron?

Obie strzelą i powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.76

Piłkarze Wisły Kraków w ośmiu spotkaniach tego sezonu zdobyli 14 bramek. Tylko jeden zespół w całej Ekstraklasie zdołał strzelić ich więcej – właśnie Raków, który trafiał do siatki rywali dwudziestokrotnie. Możliwy jest więc scenariusz „cios za cios” w spotkaniu lidera z „Białą Gwiazdą”, w którym to możemy być świadkami małej niespodzianki. Trafne wytypowanie zwycięstwa Wisły wiąże się wygraną po dużym kursie!

Wygra Raków Częstochowa – 1.67
Remis – 4.10
Wygra Wisła Kraków – 5.40

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem