Duży kurs na zmianę lidera w Ekstraklasie

Tylko dwa zespoły w polskiej Ekstraklasie mogą się pochwalić serią trzech wygranych spotkań z rzędu. Tak się składa, że dla jednej z nich to będzie koniec pięknej passy. Oba zespoły zmierzą się bowiem w bezpośrednim starciu przy Reymonta, gdzie Wisła Kraków podejmować będzie Lechię Gdańsk. Przestawiamy ciekawe kursy na to spotkanie, które przygotował główny sponsor krakowskiego klubu, LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Piłkarze Macieja Stolarczyka zachwycają w nowym sezonie, co wreszcie pokazuje ligowa tabela. To, co los zabrał w meczach choćby z Wisłą Płock, Jagiellonią czy Arką Gdynia, oddał w spotkaniu ze Śląskiem. Zwycięstwo rzutem na taśmę za sprawą niesamowitego w tym sezonie Zdenka Ondraszka podtrzymało świetną serię Białej Gwiazdy.

Czy ta zostanie utrzymana? Biała Gwiazda pędzi przez kolejne spotkania, zachwycając swoich kibiców, których na trybunach będzie najwięcej w tym sezonie. Dla gospodarzy liczyć się będzie tylko zwycięstwo, które skutkować będzie wskoczeniem na pierwszą pozycję w tabeli!

Wisła wygra z Lechią Gdańsk – kurs LV BET: 2.06 

Przeciwnikiem Wisły będzie drużyna, która w tym sezonie zdobyła najwięcej punktów ze wszystkich drużyn w naszej lidze, a także straciła najmniej bramek, bo zaledwie trzy. Dość powiedzieć, że piłkarze Piotra Stokowca nie zaznali jeszcze smaku porażki w tych rozgrywkach, a od czterech spotkań zgarniają komplet punktów.

Kiedyś musi przyjść jednak ten pierwszy raz, a stadion Wisły wydaje się być najbardziej odpowiednim do tego miejscem w tym sezonie. „Kto, jeśli nie tak grająca Wisła?”, mają prawo pomyśleć kibice w całej Polsce. Nie znaczy to jednak, że Lechia nie postawi twardych warunków i nie poszuka swoich szans. Jedna z nich może zakończyć się bramką.

Obie drużyny strzelą gola – kurs LV BET: 1.77

Jedną z najciekawszych statystyk przed spotkaniem obu drużyn jest z pewnością ta dotycząca bezpośrednich spotkań tych drużyn. Wisła przystąpi bowiem do tego starcia zmotywowana nie tylko ze względu na swoją formę, ale też fakt, że w dziewięciu ostatnich meczach górą wiślacy wiślacy byli zaledwie raz, kiedy to w grudniu 2016 roku pokonali biało-zielonych 3:0. Od tamtej pory dwa razy padł remis, a raz zwyciężała Lechia.

Co ciekawe, od 11 spotkań Wisły z Lechią zawsze padają bramki (razem 34, co daje średnią 3.09 na mecz!). Dlatego też, mimo nieczęstego widoku wyniku „overowego” w tym sezonie obu drużyn, wysoki kurs zachęca do obstawienia tego, że kibice przy R22 obejrzą przynajmniej trzy bramki.

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.96

To gospodarze są faworytem zdaniem LV BET, ale kurs na zwycięstwo Białej Gwiazdy jest bardzo wysoki. Sporo można zarobić trafnie obstawiając wygraną Wisły, ale również wielu zakładów niedotyczących tylko wyniku meczu, np. Wisła wygra do przerwy i na koniec (2.50), Wisła zdobędzie chociaż jednego gola (1.22), a także Wisła zwycięży do zera (2.20).

Wygra Wisła Kraków: 2.06
Remis: 3.35
Wygra: 3.60

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.