Duży kurs na Wisłę w „Świętej Wojnie”

 slogan „derby rządzą się swoimi prawami” jest nieco utarty, to z pewnością prawdziwy. Przed Wisłą Kraków bardzo ważne spotkanie – piłkarze Artura Skowronka zmierzą się w derbowym starciu z Cracovią, które zapowiada się emocjonująco pod każdym kątem. Czy Wiśle uda się wygrać Świętą Wojnę? Przedstawiamy kursy, jakie na ten wyjątkowy mecz przygotował sponsor Białej Gwiazdy, LV Bet.

Chociaż Wisła Płock w ostatnich minutach zatrzymała zwycięski marsz Wisły Kraków za pomocą byłego piłkarza krakowskiego klubu, Alana Urygi, to „Biała Gwiazda” wciąż może pochwalić się imponującą serią sześciu meczów bez porażki. Dość powiedzieć, że żaden klub Ekstraklasy nie zdobył w ostatnich sześciu meczach więcej punktów niż drużyna Artura Skowronka. Dlatego też w derbach Krakowa nikt nie skazuje gości na porażkę, mimo że Cracovia gra u siebie i jest wiceliderem tabeli.

Wisła Kraków wygra derby – kurs LV BET: 3.95  

– Cała nasza szatnia napędza się pozytywnie na derby z Cracovią. Przygotowania do nich są specyficzne. bo krótkie, ale my o tych derbach myśleliśmy już w styczniu – powiedział trener Wisły, Artur Skowronek. Rywalem „Białej Gwiazdy” będzie drużyna Michała Probierza, która dobrze zaczęła ten rok kalendarzowy, ale ostatnie dwa mecze to dwie porażki „Pasów”. Zarówno mistrz Polski, Piast Gliwice jak i lider tabeli, Legia Warszawa wyszły ze spotkań z Cracovią zwycięsko. Zwłaszcza w tym drugim spotkaniu można było oczekiwać od klubu z ul. Kałuży więcej, choć rozmiary porażki nie były duże – Legia wygrała 2:1.

Wisła strzeli gola Cracoviikurs LV BET: 1.50

Jedno jest pewne: w derbowym meczu na pewno nie zabraknie walki. W takich meczach piłkarze nigdy nie odstawiają nogi. To może być spotkanie, w którym ambicja i charakter piłkarzy obu drużyn przełoży się na częste sięganie do kieszonki przez arbitra. Sześć lub więcej kartek w tym spotkaniu to realny scenariusz.

Powyżej 5.5 żółtych kartek w meczu – kurs LV BET: 1.85 

Wisły Kraków we wtorkowy wieczór kibice nie wyobrażają sobie jednak innego scenariusza w derbach, jak tego z Wisłą pokazującą umiejętności, charakter i wolę walki. Jego gwarantem ma być osoba kapitana i legendy „Białej Gwiazdy”, co potwierdzają przedmeczowe słowa Artura Skowronka w rozmowie z „Super Expressem”.

– Strzela, asystuje, prowadzi grę. Jest liderem na boisku i poza nim. To między innymi dzięki niemu Wisła jest dziś tu, gdzie jest. Nie wyobrażam sobie reprezentacji Polski bez Kuby w obecnej formie – powiedział szkoleniowiec. Kuba poprowadzi Wisłę do zwycięstwa w derbach?

Jakub Błaszczykowski strzelcem bramki – kurs LV BET: 4.00  

– W tym meczu trudno wskazać faworyta. Będzie mnóstwo walki, determinacja z obu stron i – mam nadzieję – niezły poziom. Obie drużyny mają na tyle dużo jakości, że pokażą kawał dobrej piłki – dodał Skowronek. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym duży kurs od LV BET na Wisłę Kraków może dać podwójną radość w przypadku wygranych derbów!

Wygra Cracovia – 2.02
Remis – 3.55
Wygra Wisła Kraków – 3.95

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem