Duży błąd Szczęsnego z Atalantą i wspaniały gol Milika! [WIDEO]

Wojciech Szczęsny popełnił poważny błąd w meczu ligowym Juventusu z Atalantą Bergamo. Już w 5. minucie wyciągał piłkę z siatki po strzale Ademoli Lookmana, a całe spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

W obronie polskiego bramkarza po końcowym gwizdku stanął trener Massimiliano Allegri. Miał ku temu podstawy wszak Szczęsny aż 9 na 13 razy w tym sezonie kończył mecze ligowe z czystym kontem. Był golkiperem z najlepszymi statystykami w Serie A. W 5. minucie meczu przepuścił jednak strzał, który należało obronić. Piłka po uderzeniu Lookmana przeleciała mu po rękach, prosto do siatki.

Pomyłka Wojciecha Szczęsnego:

Mieliśmy powolny start, a na stadionie panowała cisza. Mamy uczucia, jesteśmy ludźmi. Szczęsny już nie popełni takiego błędu. Napięcie spowodowało, że się pomylił – powiedział na konferencji prasowej Massimiliano Allegri.

Mecz zakończył się wynikiem 3:3. W 25. minucie straty odzyskał Angel Di Maria, a 10 minut później do siatki trafił grający także od pierwszej minuty Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski kapitalnie uderzył z pierwszej piłki:

Piękny gol Arkadiusza Milika:

Atalanta nie dawała za wygraną. Tuż po przerwie na 2:2 wyrównał Joachim Maehle, a niedlugo później Wojciecha Szczęsnego strzałem głową po raz drugi pokonał Ademola Lookman. Wynik na 3:3 ustalił Danilo, zdobywając kolejną piękną bramkę w tym meczu – tym razem w ramach rozegrania pośredniego rzutu wolnego.