Najnowsza historia spotkań Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin każe spodziewać się, że piłkarze Artura Skowronka i Martina Seveli w sobotni wieczór na stadionie przy ul. Reymonta 22 mogą postrzelać. Ile razy będą w stanie odnaleźć drogę do siatki? Przedstawiamy kursy na spotkanie „Białej Gwiazdy”, które przygotował sponsor klubu, LV BET.

W ostatnich ośmiu spotkaniach między Wisłą Kraków a Zagłębiem Lubin, kibice obejrzeli aż 29 bramek. Daje to średnią aż 3.625 gola na mecz! Co ciekawe, siedem z tych ośmiu spotkań kończyło się wynikiem „overowym”, w którym padło więcej niż 2.5 gola. W większości meczów (w pięciu) drogę do siatki znajdowały grające oba zespoły. Czy podobnie będzie i tym razem? Kurs na takie zdarzenie wydaje się bardzo atrakcyjny!

Obie strzelą i powyżej 2.5 gola – kurs LV BET: 1.83

„Biała Gwiazda” w tym sezonie Ekstraklasy rozegrała cztery spotkania na własnym stadionie. Wiślacy wygrali tylko jedno z nich, z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Efektownie, bo trzy do zera. Jeśli zawodnicy Artura Skowronka marzą o pozytywnym wyniku, przede wszystkim muszą myśleć o tym, by być szczelnym w defensywie. Każda z trzech pozostałych drużyn gości występująca na stadionie im. Henryka Reymana trafiała do wiślackiej siatki trzy razy. Kluczem do zwycięstwa z Zagłebiem będzie czyste konto?

Wisła wygra do zera –kurs LV BET: 4.15

Optymizm w serca kibiców „Białej Gwiazdy” przed spotkaniem z Zagłębiem wlewa z pewnością poprawa sytuacji kadrowej. Artur Skowronek ma do dyspozycji większą liczbę piłkarzy. – Wreszcie mamy prawie wszystkich do dyspozycji, wszystkich możemy „wrzucić” trening i szlifować to, co sobie zakładamy. To na pewno bardzo dobry prognostyk, że jesteśmy wszyscy razem i z przygotowaniem fizycznym i taktycznym możemy poszukać powtarzalności – mówił przed meczem. To uchroni wiślaków przed porażką?

Wisła wygra lub zremisuje (1X) – kurs LV BET: 1.40

Wyżej pisaliśmy o bezpośrednich meczach Wisły z Zagłebiem pod kątem bramek, natomiast ostatnia historia pojedynków „Białej Gwiazdy” z „Miedziowymi” przy Reymonta napawa optymizmem także jeśli chodzi o wynik. W ostatnich trzech spotkaniach u siebie Wisła za każdym razem pokonywała Zagłębie. W dodatku robiła to efektownie, strzelając kolejno trzy, trzy i cztery bramki. Czy w sobotnim spotkaniu również doczekamy się wielu bramek, a końcowy rezultat będzie dla klubu ze stolicy Małopolski korzystny?

Wygra Wisła Kraków – 2.50
Remis – 3.50
Wygra Zagłębie Lubin – 2.75

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem