Duża promocja od LV BET dla fanów e-sportu. Dodatkowe 50% do wygranej!

Pół stówki bonusu za zakłady bukmacherskie dotyczące e-sportu? W tym tygodniu to możliwe! LV BET ruszył z promocją skierowaną właśnie dla fanów sportu elektronicznego!

Kilka dni temu LV BET został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji rozgrywek Esport Championship Series. Bukmacher wychodzi naprzeciw trendom i uruchamia dedykowaną sekcję esportową z szeroką ofertą kursów oraz możliwością oglądania rozgrywek sportów elektronicznych na żywo. Ponadto wraz z otwarciem sekcji esportowej logotyp LV BET dla tego działu uległ modyfikacji wizualnej.

LV BET esport uruchomił dedykowane kanały mediów społecznościowych w ramach otwarcia się do klientów zainteresowanych wyłącznie tą dziedziną. – Esport już teraz znajduje się w czołówce najpopularniejszych dyscyplin wśród naszych graczy  – powiedziała Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie. Teraz przyszedł czas na nie lada gratkę dla graczy – specjalna promocja, dzięki której można dostać nawet 50 PLN bonusu!

​Wystarczy postawić kupon kombi na wydarzenia z oferty esportowej z minimum 3 selekcjami i kursem minimum 2.00. Po zakończeniu tygodnia otrzymasz dodatkowy bonus +50% swoich wygranych!

Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN. Bonus zostanie dodany do konta gracza w poniedziałek 7.10.19 do godziny 17:00 za kupon postawiony w tygodniu 30.09 – 6.10 oraz w poniedziałek 14.10 za kupon postawiony w tygodniu 7.10 – 13.10. Kupon może zawierać tylko selekcje z oferty esportowej. Minimalna stawka pozwalająca na udział w promocji to 50 PLN.

W promocji biorą udział tylko środki własne gracza, nie biorą zaś udziału kupony zgłoszone do promocji MultiKozak lub kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem