Drużyna Tygodnia wraca do FIFA 23!

Po mundialowej przerwie do FIFA 23 w końcu powróciła Drużyna Tygodnia. Tym razem wyróżnieni zawodnicy otrzymali spore wzmocnienia do statystyk.

Z uwagi na przerwę w rozgrywkach ligowych i trwający do drugiej połowy grudnia mundial EA Sports zdecydowało się nie wypuszczać kart „in-form” związanych właśnie z ligowymi poczynaniami zawodników. Mistrzostwa świata w Katarze to już jednak historia, ligi wróciły do gry, a co za tym idzie – do FIFA 23 wróciło zestawienie „Team of The Week”.

Zobacz również: Vitality podejmuje współpracę z OSC Lille!

Tym razem kanadyjskie studio zdecydowało się o jeszcze większe podniesienie statystyk wyróżnionych zawodników, niż do tej pory. Największymi gwiazdami zestawienia zostali Martin Odegaard, Antoine Griezmann, Douglas Luiz oraz Mehdi Taremi. Bardzo ciekawie wygląda również karta Luke’a Shawa z Manchesteru United, gdyż została przesunięta na środek obrony. Oko warto zawiesić również na Loïsie Opendzie ocenionym aż na 85 punktów overalla.

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1610697697048121352

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem