Drugie zwycięstwo PDW, druga porażka AGO Rogue w EU Masters

Słodko-gorzki dzień dla kibiców polskiego League of Legends. PDW wygrało swój drugi mecz w European Masters, jednak AGO Rogue ponownie musiało uznać wyższość rywali.

Od poniedziałku trwają rozgrywki w ramach jesiennej edycji EU Masters. Polska wysłała na turniej trzech reprezentantów – AGO Rogue, Illuminar Gaming oraz PDW. Dwa mecze ma już za sobą IHG, które na ten moment jest niepokonane. W środę swoje kolejne spotkania rozgrywało PDW oraz akademia Rogue.

Zobacz również: Obie polskie ekipy ze zwycięstwami w drugim dniu EU Masters

Jako pierwsze do gry przystąpiło AGO Rogue. Akademia „Łotrzyków” podejmowała hiszpańskie UCAM Esports Club, które od samego początku całkowicie kontrolowało przebieg meczu. Już w 15. minucie Hiszpanie mieli 3 tysiące złota przewagi, którą powiększali w kolejnych etapach spotkania. Polacy ani przez chwilę nie byli bliscy zwycięstwa, a rywale dość szybko zamknęli mecz na swoją korzyść.

Później na serwerze zobaczyliśmy PDW. Rywalem ekipy Mateusza „Czajka” Czajki była PENTA 1860. Aż do 22. minuty przyszło nam czekać na pierwszą krew, która padła łupem drużyny z Polski. Rozpędzeni reprezentanci Ultraligi zgarniali kolejne eliminacje i obiekty na mapie, co pozwoliło im przechylić szalę zwycięstwa.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem