DreamHack Masters: Sprout rezygnuje z udziału w turnieju!

Już jutro rusza DreamHack Masters Winter. Na turnieju wystąpić miało dwóch Polaków, jednach ich zespół postanowił wycofać się z rozgrywek.

Wszystko za sprawą choroby dwóch graczy polsko-niemieckiej formacji. Organizacja zakomunikowała o decyzji na swoim profilu na Twitterze. Nie ujawnili jednak, o których zawodnikach mowa.

Z powodu dwóch przypadków zachorowań w naszej drużynie nie weźmiemy udziału w DreamHacku. Trzymamy kciuki za wszystkie obecne na turnieju ekipy, a także dziękujemy DreamHackowi za zaproszenie, z którego musimy zrezygnować.

Bardzo możliwe, że chodzi o jednego z Polaków – Michała „Snatchie” Rudzkiego. Kilka dni temu zawodnik Sprout poinformował, że nie czuje się najlepiej i czeka na wynik testu na COVID-19. Organizatorzy byli zmuszeni do znalezienia zastępstwa za Sprout. Ostatecznie na turnieju wystąpi białoruska Nemiga, która w tym tygodniu grała w DreamHack Open November i uległa między innymi w meczu z Illuminar.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem