Dramat reprezentanta Polski! Fatalna diagnoza, która stawia pod znakiem zapytania Euro 2020!

To było wprost fatalne kilkanaście dni dla reprezentanta Polski, którego Jerzy Brzęczek nie bał odważnie wprowadzać do kadry i z którym wiążał poważne turniejowe nadzieje. Zaczęło się od dwóch niefortunnych występów w pierwszej drużynie. Efektem tego najpierw przedwczesna zmiana, później czerwona kartka, przymusowa pauza i wreszcie dla odzyskania rytmu - występ w rezerwach. To w nich Krystian Bielik prawdopodobnie zerwał więzadła w kolanie.

W ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin otrzymaliśmy co najmniej trzy dramatyczne wiadomości o poważnych kontuzjach piłkarzy, którzy mogli śmiało liczyć na wyjazd na Euro 2020. Więzadła w kolanie zerwali Włoch Nicolo Zaniolo, Turek Merih Demirel. Teraz podobną diagnozą może skończyć się w przypadku Krystiana Bielika. Trzej młodzi, przyszłościowi piłkarze!

Krystian w poniedziałkowy wieczór wystąpił w meczu ligowym drużyny Derby County U-23. Już w 18. minucie opuszczał boisko na noszach z diagnozą podejrzewającą uraz więzadeł. W kolejnych godzinach będzie przechodził szczegółowe badania, które dadzą odpowiedź jak bardzo poważny to uraz.

Uraz więzadeł w kolanie nigdy nie jest błachostką, natomiast możliwości jest wiele – i to od dokładnej diagnozy zależy dalszy sposób leczenia oraz czas w jakim reprezentant Polski będzie mógl wrócić do gry. Słowem: czekamy!

Fatalna seria zdarzeń rozpoczęła się w przeddzień sylwestra. 30 grudnia Krystian w spotkaniu Championship bardzo ostro potraktował jednego z rywali, wylatując z czerwoną kartką. Właściwie, już tydzień wcześniej menedżer Derby zdjął go przedwcześnie z boiska, obawiając się o zbyt dużą agresywność boiskową Polaka. Wczoraj, w meczu z Tottenhamem U-23, miał odzyskiwać rytm związany z brakiem występu w pierwszej drużynie. To standardowa praktyka.

Niestety z bardzo pechowym i dramatycznym finałem.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem