Dramat Ansu Fatiego. Nastolatek musiał przejść trzecią operację kolana

Powrót Ansu Fatiego na boisko wciąż się oddala. Wschodząca gwiazda FC Barcelony nabawiła się poważnej kontuzji, jednak leczenie nie przynosi oczekiwanych efektów.

Hiszpański napastnik świetnie wszedł w sezon 2020/2021 zdobywając 5 goli i 4 asysty w 10 spotkaniach. Karierę utalentowanego piłkarza zastopowała kontuzja, której nabawił się na początku listopada w meczu z Realem Betis. Początkowo zakładano, że Fati będzie pauzował przez około 3-4 miesiące, jednak pojawiły się spore komplikacje.

Zobacz również: Mocne transferowe plany Legii! Trzy nazwiska!

Problemy zaczęły się już po pierwszym zabiegu, gdyż na operowanym kolanie pojawiła się opuchlizna, a pobyt w szpitalu przedłużył się do pięciu dni. Coraz większe kłopoty sprawiało zapalenie w kolanie. W styczniu przeszedł więc drugi zabieg artroskopii kolana, który również nie przyniósł efektów. Hiszpański „AS” poinformował, że z tego powodu zdecydowano o trzeciej operacji 18-latka, która miała na celu oczyszczenie szwów i łąkotki.

Taki bieg rzeczy przekreślił szanse na wyjazd Fatiego na Euro 2020 i igrzyska olimpijskie w Tokio. Z obozu „Blaugrany” dochodzą również skrajne informacje o ewentualnym końcu kariery wschodzącej gwiazdy, jednak są one mocno przesadzone.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem