DOTA 2: Rekordowa pula w tegorocznej edycji The International!

The International 10 będzie mogło pochwalić się rekordową pulą nagród jeśli chodzi o turniej esportowy. Najlepsze drużyny DOTA 2 już niebawem powalczą o ponad 40 milionów dolarów!

Już za kilka dni najlepsze drużyny świata w DOTA 2 zlecą się do stolicy Rumunii, Bukaresztu, aby wziąć udział w najważniejszej imprezie roku – The International. Będzie to jubileuszowa, dziesiąta edycja tych rozgrywek. Nic zatem dziwnego, że organizatorzy zadbali o to, aby również pula nagród była wyjątkowa.

Zobacz również: TSM zakończył współpracę z trzema członkami akademii

Podczas The International 10 śmietanka światowej sceny DOTA powalczy o nagrody z puli wynoszącej dokładnie 40 018 195 dolarów. Zwycięzcy całego turnieju wzbogacą się o ponad 18 milionów dolarów, a srebrni medaliści będą musieli otrzeć łzy „zaledwie” 5 milionami dolarów. Za ostatni stopień podium można zarobić trochę ponad 3.5 miliona dolarów. Warto zaznaczyć, że lwią część tych pieniędzy zebrali… gracze! Valve, czyli organizator turnieju, przekazuje tylko 1.6 miliona dolarów. Cała reszta została zebrana przez fanów tytułu.

Zdjęcie

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem