DOTA 2: OG jednak w pełnym składzie na The International 10

Wygląda na to, że OG jednak nie będzie musiało poszukiwać zastępstwa za Sébastiena „Ceba” Debsa. Zawodnik uporał się z problemami zdrowotnymi i wystąpi na The International 10.

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że OG podczas The International 10 będzie musiało radzić sobie bez swojego podstawowego zawodnika, Sébastiena „Ceba” Debsa. Francuz poinformował na swoim Twitterze urazie, a dokładniej odwarstwienia siatkówki lewego oka. 29-latek zdradził, ze potrzebna będzie operacja ratująca wzrok. Mimo startującego The International „Ceb” musiał podjąć decyzję o przejściu zabiegu.

Zobacz również: DOTA 2: Rekordowa pula w tegorocznej edycji The International!

Wszystko wskazywało na to, że Debsa na TI 10 nie zobaczymy, jednak dziś okazało się, że ze zdrowiem gracza OG wszystko jest już w porządku i będzie mógł rywalizować o obronę tytułu. Jego miejsce miał zająć członek Team Liquid, Michael „miCKe” Vu, jednak finalnie nie będzie to konieczne. Już za dwa dni „Ceb” i spółka staną przed szansą na zdobycie mistrzostwa świata po raz trzeci z rzędu. Przypomnijmy, że pula nagród jubileuszowej edycji The International wyniesie ponad 40 milionów dolarów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem