DOTA 2: Cała drużyna Natus Vincere przesunięta na ławkę rezerwowych!

Wielkie zmiany w dywizji DOTA 2 w Natus Vincere. Ukraińska organizacja przesunęła cały skład na ławkę rezerwowych i będzie chciała zbudować całkiem nową drużynę.

Natus Vincere kilka lat temu znajdowało się w światowej czołówce drużyn DOTA 2. Są oni jednokrotnym zwycięzcą oraz dwukrotnym finalistą The International. Ostatnie miesiące nie należały jednak do udanych. Mimo licznych zmian Na’Vi nie zakwalifikowało się na jubileuszową dziesiątą edycję The International. Taki bieg spraw ma swoje skutki – organizacja postanowiła rozstać się z całym składem.

Zobacz również: DOTA 2: Bukareszt nowym miastem gospodarzem The International 10

Kilka dni temu swoje odejście ogłosił Akbar „SoNNeikO” Butaev, a w sobotę podjęto decyzję o przesunięciu pozostałej czwórki na ławkę rezerwowych. Kontrakty zawodników nadal obowiązują, więc odejście nie będzie takie proste i może wiązać się z opłatą transferową. Na’Vi zapowiedziało więc gruntowną przebudowę. Aleksey „xaoc” Kucherov, COO w NAVI przyznał, że już teraz mogliby podjąć współpracę z drużyną występującą na The International 10, jednak w planie mają budowanie długofalowego projektu.

Dywizja DOTA 2 w Na’Vi prezentowała się następująco:

  • Alik „V-Tune” Vorobey
  • Vladimir „No[o]ne” Minenko
  • Roman „RAMZES666” Kushnarev
  • Vladimir „RodjER” Nikogosyan
  • Akbar „SoNNeikO” Butaev

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem