DOTA 2: Bukareszt nowym miastem gospodarzem The International 10

Problemy z organizacją The International 10 zażegnane. Valve poinformowało, że z powodu ograniczeń pandemicznych finały nie odbędą się w Sztokholmie, a w Bukareszcie.

Początkowo zapowiedziano, że jubileuszowa dziesiąta decyzja The International odbędzie się w Szwecji, a dokładnie w Sztokholmie. Ograniczenia pandemiczne w kraju utrudniają jednak organizację imprez masowych. Valve zadecydowało więc o zmianie miasta gospodarza mistrzostw świata w DOTA 2. Nowym organizatorem został rumuński Bukareszt.

Zobacz również: Fatalna wtopa PLE! Oficjalny kanał zbanowany na Twitchu

The International 10 zostanie rozegranie na National Arena w dniach 12-17 października. Obiekt ten potrafi pomieścić ponad 55 tysięcy fanów. Swojej ekscytacji nie krył burmistrz miasta, Nicușor Dan. Włodarz Bukaresztu w The International widzi świetną szansę na promocję stolicy Rumunii, gdyż szacuje się, że turniej obejrzy około 80 milionów widzów. Warto również wspomnieć o puli nagród, która wynosi ponad 40 milionów dolarów. Nicușor Dan porównał ją do puli tegorocznego Wimbledonu, która wyniosła 48 milionów dolarów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem