Dominik „GruBy” Świderski zagra w Cowana Gaming

W poniedziałek Dominik "GruBy" Świderski poinformował, że znalazł nową drużynę. Polak został nowym zawodnikiem Cowana Gaming, w którym występuje również Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty.

Szybko poszło – w niedzielę „GruBy” rozegrał swój ostatni mecz w barwach Illuminar, a już w poniedziałek podpisał kontrakt z nową organizacją. Zwycięstwo w finale dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej zaowocowało zagranicznym transferem. 26-latek został zaprezentowany jako nowy zawodnik niemieckiego Cowana Gaming.

Wystarczyło wygrać turniej i już mnie do teamu wzięli! Z dniem dzisiejszym dołączam do Cowana Gaming! Ciężkie wyzwanie przede mną, potencjał jest, mam nadzieję, że uda się wbić jakąś fajną liczbę na HLTV! – napisał na swoim Facebooku Świderski.

Zobacz również: Illuminar Gaming mistrzem Dywizji Mistrzowskiej PLE!

„GruBy” nie będzie jest jednak jedynym Polakiem w szeregach Cowana. Od początku roku barwy niemieckiej organizacji reprezentuje również Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty. Świderski zajmie w zespole miejsce Lukasa „ecfN-a” Kauera, który po pięciu miesiącach opuścił drużynę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem