Didier Deschamps z nowym kontraktem! [OFICJALNIE]

Nie będzie zmiany na stanowisku selekcjonera reprezentacji Francji. Dziś francuski związek poinformował o przedłużeniu kontraktu z Didierem Deschampsem.

Mistrzostwa świata w Katarze reprezentacja Francji zdecydowanie może uznać za udane. Ekipie „Trójkolorowych” co prawda nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego, jednak zdobyli srebrne medale przegrywając z Argentyną dopiero po rzutach karnych. Już od jakiegoś czasu mówiło się, że po mundialu kadrę Francuzów może przejąć Zinedine Zidane, jednak dziś te plotki zostały całkowicie rozwiane.

Zobacz również: Bartosz Bereszyński zawodnikiem SSC Napoli! [OFICJALNIE]

Wszystko przez fakt, iż francuski związek poinformował o przedłużeniu kontraktu z Didierem Deschampsem!

Nowa umowa selekcjonera będzie obowiązywać aż do końca mundialu w 2026 roku. Jeśli Francuz wypełni tą umowę, to swoje stanowisko piastować będzie przez 14 lat, gdyż zespół „Les Bleus” objął w 2012 roku. Największym sukcesem jest oczywiście wygranie mistrzostwa świata na mundialu w Rosji.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem