Devils.one zaprezentowało skład na nowy sezon Ultraligi

Polska scena League of Legends rozkręca się. Po 7more7 Pompa Team, ESCA Gaming oraz Gentlemen's Gaming swój skład ogłosiło Devils.one.

Kolejny sezon Ultraligi już za rogiem, więc zespoły coraz chętniej prezentują składy na 2021 rok. Jako pierwsza na zdradzenie swojej drużyny zdecydowała się 7more7 Pompa Team, która nowych zawodników zaprezentowała już przed świętami. Po nowym roku poznaliśmy składy ESCA Gaming oraz Gentlemen’s Gaming. Tym razem padło na Devils.one, które w środę ogłosiło powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Zobacz również: Oficjalnie: Dominik „GruBy” Świderski opuszcza x-kom AGO!

„Diabły” musiały wziąć przerwę ze względów na sytuację finansową. Młody i perspektywiczny skład został zwolniony z kontraktów, a organizacja zniknęła z esportowej mapy Polski. Zawodnicy trafili pod skrzydła 7more7 Pompa Team i wywalczyli awans do EU Masters. Po rocznej przerwie Devils.one powraca z pomocą właścicieli Pompy, którzy wywalczyli slot w pierwszej lidze jako akademia, co oznaczało, że mieliby dwa miejsca w Ultralidze jako jedna organizacja. W zespole występować będzie Dawid „sheru” Wojewoda, Witold „Diagu” Nypel, Jakub „Kralzer” Tylman, Dominik „Zamulek” Biela oraz Hubert „Slipper” Burzec.

https://twitter.com/devils1gg/status/1346496379707940871

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem