Denis „Grashog” Hristov nowym prowadzącym x-kom AGO

x-kom AGO ma nowego "Jastrzębia" w Gnieździe. Nowym członkiem zespołu został bowiem znany polskim kibicom 22-letni Bułgar - Denis „Grashog” Hristov.

Na początku października x-kom AGO poinformowało o zakończeniu współpracy z Karolem „rallenem” Rodowiczem i Michałem „snatchie” Rudzkim. Kontrakty tej dwójki zakończyły się, a strony nie zdecydowały się na przedłużenie umów. Skład „Jastrzębi” liczył więc zaledwie czterech graczy, jednak dziś udało im się skompletować piątkę. Wszystko to przez zakontraktowanie Denisa „Grashoga” Hristova.

Cieszę się, że będę miał okazję pracować w środowisku, które daje mi idealne warunki do rozwinięcia się jako In-Game Leader. Przez większość mojej kariery samodzielnie musiałem budować i prowadzić zespoły, a teraz będę miał pomoc bardziej doświadczonych kolegów z drużyny i całego sztabu szkoleniowego – dziękuję x-kom AGO za danie mi tej szansy! – powiedział „Grashog”.

Zobacz również: x-kom AGO zwycięzcą Pucharu Narodowej Drużyny Esportu!

Hristov fanom polskiej sceny przedstawił się już podczas występów w Pompa Teamie. Teraz będzie mógł jednak pokazać się szerszej publiczności w bardziej prestiżowych turniejach. Na jego debiut nie będziemy musieli długo czekać, bo x-kom AGO już niebawem rozpocznie zmagania w play-offach ESEA Premier. Możliwe jednak, że „Grashoga” zobaczymy na serwerze jeszcze dziś w meczu przeciwko Lyngby Vikings.

https://twitter.com/Grashog/status/1447520105802391557

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem