Decyzja Mbappe może zadecydować o przyszłości Messiego!

Kylian Mbappe nadal nie zadecydował o swojej przyszłości. Gwiazda PSG ma do wyboru kilka opcji - w tym przedłużenie kontraktu z obecnym zespołem. Taki ruch mógłby wpłynąć na... przyszłość Leo Messiego!

Umowa Kyliana Mbappe z zespołem z Paryża wygasa z końcem sezonu 2021/2022. Plotek transferowych z udziałem Francuza słyszeliśmy już kilka – zainteresowanie jego usługami wykazywać miały takie potęgi jak Real Madryt, Liverpool czy Manchester City. Ostatnio mówiło się, że przed przygodą z PSG był blisko przenosin do… Arsenalu! Przyszłość napastnika nie jest jeszcze znana, gdyż sam zainteresowany niechętnie mówi o niej mówi. Między słowami wspomina jednak o chęci przedłużenia kontraktu z Paris Saint Germain, a to niosłoby za sobą pewne konsekwencje.

Zobacz również: Przecudowny gol w meczu Bayernu!

Według sport.es priorytetem włodarzy PSG jest podpisanie nowego, wieloletniego kontraktu z francuską gwiazdą. Taki ruch wiązałby się oczywiście ze sporym wydatkiem, co mogłoby pokrzyżować plany transferowe Paryżan. Nie od dziś wiadomo, że monitorują oni sytuację Leo Messiego. Podpisanie nowego kontraktu z Mbappe mogłoby spowodować, że władz PSG nie będzie stać na ściągnięcie kolejnej supergwiazdy. Utrzymanie takich gwiazd jak Neymar czy właśnie Mbappe drastycznie nadszarpnie klubowy budżet. Sprowadzenie Messiego będzie mieć więc miejsce tylko w momencie, w którym Mbappe zdecyduje się na zmianę otoczenia.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem