Decyduje się przyszłość Kamila Grosickiego! Oto jego bajeczne zarobki w Anglii!

Kamil Grosicki robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę silniejszych ekip! Robi też wszystko, by wraz z Hull City powrócić na boiska Premier League, chociaż akurat w tym wypadku wyzwanie może okazać się poza jego zasięgiem. Najbliższe tygodnie zadecydują o przyszłości klubowej reprezentanta Polski, któremu tuż po Euro 2020 kończy się kontrakt.

W sobotę „Grosik” zapisał się na listę strzelców w prestiżowym spotkaniu FA Cup przeciwko Chelsea. Miał nieco szczęścia, pomógł rykoszet przy wykonywanym przez niego rzucie wolnym, niemniej Willy’ego Caballero udało się pokonać.

Reprezentant Polski pruje w tym sezonie, ile sił w nogach. Ma już w nich 27 rozegranych spotkań – z czym ciężko będzie rywalizować innym kadrowiczom Jerzego Brzęczka. Grosicki zdaje sobie sprawę, że przed nim decydujące tygodnie. Już dziś mógłby podpisać kontrakt z dowolnym zespołem, ważnym od lata, bowiem z końcem czerwca kończy się jego obecna umowa. Rzecz w tym, że jak podaje Sport.pl, Hull City ma czas do 1 marca, by określić się czy ma zamiar przedłużyć umowę z Polakiem.

Grosicki zarabia w Hull 27 tysięcy funtów tygodniowo! To najwyższy kontrakt w drużynie. Może dostać jeszcze więcej, o ile jego ekipa definitywnie nie straci szans na powrót do Premier League.

Grosik od dawna żyje myślą o Premier League, w której nie jest dane mu grać. Hull plasuje się obecnie na 11. miejscu w tabeli, z siedmioma punktami straty do miejsc barażowych. Droga jest zatem daleka i kręta.

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Nie można wykluczyć, że gdy szanse na awans już całkowicie upadną, Kamil latem zdecyduje się na egzotyczny wyjazd, by złapać ostatni duży kontrakt w karierze. Jak pisze Tomasz Włodarczyk, kluby z Turcji i Bliskiego Wschodu już się zgłaszają!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem