Declan Rice na celowniku Chelsea! Wydadzą kolejne 50 milionów!

Władze Chelsea Londyn wciąż nie zamykają letniego okna transferowego, w którym były bodaj najbardziej spektakularną i aktywną ekipą na rynku. Biorą pod uwagę wydanie kolejnych 50 milionów euro! Ich celem stał się Declan Rice z West Ham United.

Declan Rice to 21-letni defensywny pomocnik West Hamu, powoływany do kadry Anglii przez Garetha Southgate’a. We wrześniowych meczach z Islandią i Danią rozegrał dwa razy po 90 minut. Jak informuje dziennikarz Nicolo Schira, Chelsea przedstawiła już pierwszą ofertę transferową opiewającą na 45 milionów euro + 5 możliwe w bonusach. West Ham oczywiście nie przyjął jej w tej wysokości, ale wydaje się, że jeśli londyńczycy dorzucą nieco do puli, będą skłonni puścić swojego piłkarza.

Transfer Declana Rice’a z całą pewnością będzie rekordową sprzedażą w historii West Hamu. Do dziś najdroższym piłkarzem Młotów jest Dimitri Payet, który odchodził do Marsylii za 29 milionów euro. Reprezentant Anglii może tę kwotę nawet podwoić!

Przypomnijmy, że Chelsea sprowadziła już tego lata Kaia Havertza, Timo Wernera, Bena Chilwell, Hakima Ziyecha oraz Thiago Silva. Na ostatniej prostej znajduje się także transfer bramkarza – Edouarda Mendy’ego z Rennes. Łączna kwota wydana przez londyńczyków w tym kryzysowym okienku może dobić do 300 milionów euro!

Można śmiało stwierdzić, że to jedyny działający w tej skali klub na rynku!

Declan Rice w piątkowym meczu West Hamu osiągnął liczbę 100 występów na boiskach Premier League, co jest wynikiem imponującym, biorąc pod uwagę metrykę. Przypomnijmy, ma dopiero 21 lat.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem