Dawid „Layner” Falczyński nowym zawodnikiem PGE Turowa Zgorzelec

PGE Turów Zgorzelec przebudowuje drużynę CS:GO. Po odejściu z organizacji dwóch zawodników czas na ogłoszenie nowych twarzy - pierwszą z nich jest Dawid "Layner" Falczyński.

Przełom 2020 i 2021 roku jest w obozie PGE Turowa Zgorzelec bardzo gorący. W grudniu z zespołem pożegnał się skład wcześniej znany pod nazwą Los Kogutos, który reprezentował organizację między innymi w ESL Mistrzostwach Polski czy lidze ESEA. Przygoda obu stron zakończyła się wraz z wygasającymi umowami, które nie zostały przedłużone. W krótkim czasie ekipa z Dolnego Śląska ogłosiła pozyskanie nowej piątki z Karolem „repo” Cybulskim na czele.

Zobacz również: Sześć drużyn zaproszonych do zakmniętych kwalifikacji ESL MP

Wyniki nowego zespołu nie były jednak do końca zadowalające. Turów w ESEA Main zanotował bilans 4 zwycięstw i 5 porażek, co nie stawiało ich w dobrym świetle. Reakcja była praktycznie natychmiastowa. Dywizję CS:GO opuściło dwóch zawodników – Wojciech „bentsy” Duda oraz Błażej „zaNNN” Bączkowski. Obaj zawodnicy opuścili Turów w przeciągu tygodnia.

W niedzielę na profilu organizacji pojawiła się informacja o pozyskaniu nowego gracza, mowa tu o Dawidzie „Laynerze” Falczyńskim. „Layner” dobrze zna się z dwoma aktualnymi zawodnikami PGE Turowa – Mariuszem „SKRZYNKĄ” Jarząbem oraz Rafałem „iso” Tyncem. Razem z wyżej wymienioną dwójką reprezentował barwy Pompa Team.

Na ten moment nie wiemy, kto zostanie piątym zawodnikiem. Informacji możemy spodziewać się w najbliższych dniach, gdyż za tydzień PGE Turów Zgorzelec rozpocznie walkę w zamkniętych kwalifikacjach ESL Mistrzostw Polski.

 

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem