Dawid Kownacki opuści Fortunę Düsseldorf!

Przyszłość Dawida Kownackiego wyjaśniona. Polski napastnik opuści Fortunę Düsseldorf po zakończeniu sezonu.

W ostatnich miesiącach Dawid Kownacki wrócił do dobrej dyspozycji. Po wypożyczeniu do Lecha Poznań napastnik wrócił do Fortuny Düsseldorf i w tym sezonie w 19 występach zanotował 7 bramek i 7 asyst. 25-latek był również bliski otrzymania powołania na mundial w Katarze, jednak Czesław Michniewicz finalnie nie zdecydował się włączyć go do kadry na mistrzostwa. W najbliższym czasie zawodnik będzie musiał jednak zająć się poszukiwaniem nowego klubu.

Zobacz również: Przyszłość Czesława Michniewicza wyjaśniona!

Wszystko przez fakt, iż Dawid Kownacki zdecydował się nie przedłużać umowy z Fortuną Düsseldorf, która wygaśnie już w czerwcu przyszłego roku.

Po prawie trzech latach spędzonych w Düsseldorfie postawiłem sobie za cel zrobienie kolejnego kroku. Obiecałem trenerowi, drużynie i kierownictwu sportowemu, że będę dawał z siebie wszystko do ostatniego dnia w klubie. A każdy, kto mnie zna, wie, że można na mnie polegać w 100 procentach – powiedział sam zainteresowany. 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem