„Dardoch” chce wrócić do gry! Amerykanin myśli o przenosinach do Europy

Joshua „Dardoch” Hartnett planuje zakończyć przygodę z trenowaniem i wrócić do profesjonalnej gry. Były jungler TSM'u nie wyklucza przenosin na Stary Kontynent.

Joshua „Dardoch” Hartnett kilka miesięcy temu wziął sobie przerwę od profesjonalnej gry i związał się kontraktem z Immortals. W organizacji pełnił funkcję asystenta głównego szkoleniowca. Jego umowa z zespołem wygasła wraz z końcem września, a 23-latek rozpoczął poszukiwania nowych wyzwań. Niewykluczone, że Hartnetta niebawem znów zobaczymy na Summoners Rift.

Zobacz również: TSM zakończył współpracę z trzema członkami akademii

Według Alejandro Gomisa z Esportmaníacos „Dardoch” przygotowuje się do powrotu do profesjonalnych zmagań. Amerykanin będzie poszukiwał zespołu w roli, którą pełnił wcześniej, czyli junglera. Niewykluczone, że były zawodnik TSM i Dignitas trafi do Europy. Jeśli nie uda mu się znaleźć drużyny w LEC, to będzie rozglądał się za szansą w którejś z lig regionalnych. Wszystko po to, aby udowodnić swoją wartość i w niedalekiej przyszłości trafić do europejskiej ekstraklasy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem